top of page

MINUST

IMG_3385_web.jpg

Oma teekonda fotograafina alustasin perede ja pulmade pildistamisega, millele lisandus loogilise jätkuna erinevate ürituste jäädvustamine.
Hetkel pildistan lõviosa ajast just erinevaid sündmusi ja kinnisvara.


Vabakutselise pressifotograafina olen tegutsenud alates aastast 2015. 
Kuulun Eesti Pressifotograafide Liidu liikmete hulka. 
 

Minu jaoks on võrdselt oluline jäädvustada emotsiooni ja jutustada pildikeeles lugu, mida näen enda ees lahti rullumas. Olles ise emotsionaalse loomuga, elan alati kaasa neile keda jäädvustan, olgu siis tegu altari ees seisva noorpaari, särasilmse lapse või ajakirjandusele värvikat Eesti elu kajastades.
 

Armastan merd ja purjetamist. Nii käingi vabal ajal  sportlikult purjetamas või naudin igas pikkuses retki pere ja sõprade seltsis. 

NÄITUSED

TÖÖst FOTOGRAAFINA

ARHITEKTUUR, INTERJÖÖR JA KESKKOND

Esimesed projektipõhised temaatilised tööd fotograafina, tegin aastatel 2007, 2008 ja 2009  EKKÜ rahvusliku programmi „Eesti kaunis kodu" Pärnumaa komisjonile.

Valiku tehtud fotodest leiab Eesti kodukaunistamise ühenduse välja antud raamatutest "Kaunis Eesti kodu" vastavate aastate Pärnumaa peatükist.
 

Alates aastast 2016 olen Kinnisvara Ekspert Pärnu foto koostööpartner.

 

Teen interjööri fotograafina kaastööd ka  meediaväljaannetele ( fotolood väljaannetele "Moodne kodu", "LP" ja ajakiri Disain) ja loon fotosisu sisekujundajate portfooliotele.

 

 

Töötan vabakutselise PRESSIFOTOGRAAFINA aastast 2015, tehes kaastööd peamiselt Ekspress Gruppi kuuluvatele väljaannetele (nt: Eesti Päevaleht, Delfi, Maaleht ja Kroonika jt).
Minu kaastöid on ilmunud ka ajalehtedes "Sirp" ja " Pärnu Postimees" ning ajakirjades "Investor", "Disain" ja "Radar"
Kuulun Eesti Pressifotograafide Liidu liikmete hulka. 

Pressitöö suurimaks plussiks pean žanrite mitmekesisust, mis hoiab tööalaselt vormis, arendab loovust ja hetke tabamise kiirust ega lase vajuda mugavustsooni. 

SÜNDMUSTE fotografeerimine hõlmab väga eriilmeliste ürituste jäädvustamist alates loengutest ja lasteaia lõpupidudest lõpetades pulmade ja suurte massüritusena toimuvate kontsertide- festivalideni. 
Pidude ja festivalide kõrval on oluline osa minu töövaldkonnana ka spordil. Enim pildistatud aladeks on muude alade kõrval kujunenud korvpall, tants, rahvasport ja purjetamine.

 

LOODUSFOTO on žanr mida teen peamiselt enda jaoks. Samaaegselt on loodusfotograafiaga tegelemine ka inspiratsiooniallikas lavastusliku iseloomuga fantaasia, pere- ja pulmafotode planeerimisel- teostamisel. Minu loodusfotod on leidnud kasutust ka temaatilistes kalendrites. Nordea 2009a  loodusfoto lauakalendris kui EMÜ 2017a. Metsakalendris. 


 

TUNNUSTUS

Pukk_UnustatudAare1.JPG

Fotokonkurss "Vanaajamaja 2017"
Eripreemia: Unikaalne või piirkonnaspetsiifiline ehitusdetail.

Väljaandja: MTÜ Vanaajamaja  

2017 ajakirjandusauhindade 
Multimeedia 2017 võitja

"Rail Balticu lugu" (31.03.2017 Delfi) kaasautorina (foto).

Väljaandja: Eesti Ajalehtede Liit

"Vanaajamaja 2017"

bottom of page